نتایج جستجو برای عبارت :

کسب نمره ۱۱۱ آنر ۲۰ پرو از موسسه DxOMark

مقاله های مرتبط:سونی در سال ۲۰۲۰ چهار گوشی پرچم دار و سه گوشی میان رده از سری اکسپریا عرضه می کندکدام یک از گوشی های اکسپریای سونی به روزرسانی اندروید 10 را دریافت می کنند؟مؤسسه ی DxOMark از چند ماه پیش فاتحه به بررسی دوربین های سلفی کرد و هم اکنون نیز چند گوشی هوشمند دیگر در ردیف این بررسی قرار دارند. جدیدترین این گوشی ها سونی اکسپریا ۵ است که بوسیله نشانی پرچم دار نمره ی بخشی را از آن خویشتن کرده است.امتیاز طاسی در بخش سلفی این گوشی ۷۹ است؛ با ای
آنر دقایقی پیش و هنگام رویدادی اختصاصی از پرچم داران ۲۰۱۹ خویشتن رونمایی کرد. آنر ۲۰ و آنر ۲۰ پرو برای رقابت در بازار داغ گوشی های هوشمند، تا دندان به قابلیت های متنوع مجهز شده اند. ولی در این بین و مقابل سنت همیشگی هواوی، آنر ۲۰ پرو به عنوان گزینه ی رده بالاتر، به سخت ادوات توانمندی به خصوص در مقدر شدن دوربین مهیا شده است.مقالات مرتبط:آنر 20 و آنر 20 پرو با تمرکز بر دوربین و تراش کرین 980 معرفی شدندهواوی در این گوشی از جهیز دوربین چهارگانه ای بهر
برخی آموزشگاه ها و موسسات غیر معتبر ادعا می کنند که شما را در طول 2 ماه یاری خواهند کرد  تا در امتحان آیلتس نمره 7 بگیرید.
اما بدانید که چنین امری میسر نیست و باید به نکات مختلفی برای انتخاب کلاس ها دقت کنید.
اساتید باتجربه ای که بیش از حداقل ۵ سال سابقه تدریس و ۲ سال سابقه تدریس دوره های آیلتس دارند.
برنامه ریزی صحیح و منطقی برای دانشچویان قبل از شروع کلاس
ارائه برنامه ریزی درسی به دانشجویان خصوصی و در کلاس های گروهی در صورت تقاضا
عدم تضمین نمر
با سلام
متن هایی که برای ترجمه در امتحان می آید، به ترتیب زیر است:
1) از کتاب درسی، متن های یونیت های زیر:
1: Engineering  -  what's  it  all about?61316 (Task 8)17 (Task 3)23 (Task 2)
2) متن ترجمه شده در کلاس برای پروژه EDI

3/11/1398: در ثبت نمره نهایی، چند ارفاق به دانشجویان عزیز انجام شد:
امتحان پایان ترم به جای 10 نمره از 12 نمره لحاظ شد.
برای یک جلسه غیبت نمره ای کسر نشد. برای هر جلسه بیش از یک جلسه غیبت، به جای 0.5 نمره کسر نمره، فقط 0.25 نمره کسر شد.
نمره های ارفاقی برای کار کلاسی و حضو
اسب از لحاظ وضعیت بدنی به 9 دسته تقسیم بندی می شود:
نمره 1 – بسیار ضعیف
نمره 2 - خیلی لاغر
نمره 3 – لاغر
نمره 4 - نسبتاً لاغر
نمره 5 – متوسط
نمره 6 – از متوسط تا گوشتی
نمره 7 – گوشتی
نمره 8 – چاق
نمره 9 - خیلی چاق
در پست های بعدی به تشریح هر کدام از وضعیت ها میپردازیم
هشتم برهان،گروه فیروزه ای
نمره خلاقیت با وسایل دور ریختنی:دارد
نمره هزینه کم:ندارد
نمره هماهنگی با رنگ گروه:ندارد
نمره زیبایی:دارد
سرعت عمل:دارد
جمع نمره: با وجود سرعت عمل بالا= بیست =A++

«دانش آموزان عزیز در مورد کار دوستاتون انتقاد کنید....»
نمرات پایانی شما در سایت واردشده است. با توجه به اینکه در روال کاری ما تغییر نمره بسیار بندرت صورت میگیرد به همین دلیل در تصحیح و نمره گذاری نهایت دقت انجام شده است. با  اینحال  توصیه میشود در مهلت مقرر در صورتی که اعتراض دارید اعتراض خود را ثبت کنید. مواردی که در اعتراض شما بررسی میشود شامل سه مورد است
1. نمره ورقه
2. نمره آزمون کلاسی
3. نمره ترجمه متن
 نمونه اساسنامه تیپ آموزش و پرورش

فصل اول : کلیات

ماده 1 : موسسه آموزشی و فرهنگی غیر دولتی

تبصره : نام موسسه قبلا به تایید آموزش و پرورش رسیده است.

ماده 2 : تابعیت و نوع فعالیت موسسه :

موسسه تابعیت جمهوری اسلامی ایران را دارد و با شخصیت حقوقی و استقلال مالی دارای جنبه غیر دولتی است 
ادامه مطلب

موسسه تابعیت جمهوری اسلامی ایران را دارد و با شخصیت حقوقی و استقلال مالی دارای جنبه غیر دولتی است  
ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب
امروز روز خوبی نبود ...
اولش که با نمره افتضاح آیین دادرسی شروع شد و متعاقبش دعوا با یکی از هم‌کلاسی هام که بدجور رو مخم بود چن وقته .‌..ینی هر نمره ای میومد فقط یه پیام که چند شدی میفرستاد نه سلامی نه علیکی و نه هیچ ...!خلاصه اینکه اخرشم میگفت من از تو بهتر نوشتم کمتر شدم و تو فلان ...در نهایت امروز بهش گفتم هیچ کدوم از نمره ها و کارای من به تو مربووووط نیس ...من دنیاو قلب و زندگیم داره از هم میپاشه تو کودک درونت انقددد هنوز فعاله که به فکر اینی که نم
امروز روز خوبی نبود ...
اولش که با نمره افتضاح آیین دادرسی شروع شد و متعاقبش دعوا با یکی از هم‌کلاسی هام که بدجور رو مخم بود چن وقته .‌..ینی هر نمره ای میومد فقط یه پیام که چند شدی میفرستاد نه سلامی نه علیکی و نه هیچ ...!خلاصه اینکه اخرشم میگفت من از تو بهتر نوشتم کمتر شدم و تو فلان ...در نهایت امروز بهش گفتم هیچ کدوم از نمره ها و کارای من به تو مربووووط نیس ...من دنیاو قلب و زندگیم داره از هم میپاشه تو کودک درونت انقددد هنوز فعاله که به فکر اینی که نم
نحوه ی نمره دهی در آزمون آیلتس چگونه است؟
بعد از اینکه آزمون می دهید شما یک نمره ی کلی دریافت می کنید. این نمره ، یک میانگین از ۴ مهارت شماست. پس برای ۴ مهارت هم یک نمره به شما داده می شود. گاهی به جای نمره به آن ها بند گفته می شود. نمره این ازمون بین ۱تا ۹ است. که ۱ کمترین نمره ی آن و ۹ بالاترین نمره ی آیلتس ایت. نمره ی قبولی در این آزمون وجود ندارد. امابه طور معمول نمره ی ۵ نمره متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی می شود. هرکدام از این نمرات لول های مختلف زبان
سر کلاس دوست نداشتنی فیزیک ۲ با استاد سخت گیرمون بودیم که وسط مبحثای پیچیده برگشت گفت کیا این فیزیک رو دوس دارن؟ پنج نمره میدم به کسایی که بگن دوس دارن. بار اول یک نفر دستش رو برد بالا و استاد گفت ۵ نمره بهت میدم. بار دوم گفت یه فرصت دیگه میدم هرکی بگه دوست داره ۵ نمره میگیره. اینبار نصف کلاس دستاشون بالا بود. بار سوم پرسید و تعداد بیشتری به دروغ دستشون رو بالا برده بودن تا نمره بگیرن و بغل دستیم در حالی که دستش رو بالا گرفته بود توی گوشم زمزمه م
به نام خدا
موسسه حقوقی
موسسه حقوقی ، مرکزی جهت فعالیت های وکالت است که توسط وکلای رسمی دادگستری و کارشناسان حقوق انجام می شود. از جمله امور حقوقی که در موسسه حقوقی صورت می گیرد، می توان به فعالیت های حقوقی وکیل خانواده، وصول مطالبات در روابط تجاری و مشاوره کیفری در موضوعات کیفری اشاره نمود.  
ادامه مطلب
به نام خدا
موسسه حقوقی
موسسه حقوقی ، مرکزی جهت فعالیت های وکالت است که توسط وکلای رسمی دادگستری و کارشناسان حقوق انجام می شود. از جمله امور حقوقی که در موسسه حقوقی صورت می گیرد، می توان به فعالیت های حقوقی وکیل خانواده، وصول مطالبات در روابط تجاری و مشاوره کیفری در موضوعات کیفری اشاره نمود.  
ادامه مطلب
به نام خدا
موسسه حقوقی
ادامه مطلب
به نام خدا
موسسه حقوقی
ادامه مطلب
نمره GPA چیست و تبدیل نمره و معدل به GPA چگونه صورت می گیرد؟
GPA یا همان Grade Point Average، یک شیوه نمره دهی معتبر و متحدالشکل در سراسر جهان است که در بازۀ 0 تا 4 بوده و شیوه‌ای برای ارزش‌یابی تحصیلی در مدارس و دانشگاه‌های کشورهای مختلف (از جمله آمریکا، آلمان و کانادا) می باشد. تمامی دانشجویانی که برای اخذ پذیرش اقدام می کنند، باید این نمره در کارنامه خود به همراه داشته باشند.
همانطور که می دانید مبنای نمرات داده شده به دانشجویان در طول تحصیل در کشورمان

بارم بندی درس الکترونیک 1 به صورت زیر می باشد :

حضور غیاب ( نمره اضافی )
2 نمره

نمره کوییزها ( انتخاب 5 کوییز بانمره بهتر و حذف 2 کوییز بانمره پایین)
4 نمره

نمره تمرین ها
4 نمره

نمره میان ترم
6 نمره

نمره پایان ترم
6 نمره

جمع نمرات
22 نمره

این نمرات ، نمرات خام برگه های درس پایگاه داده ها است. کسانی که از هشت تا ده شده اند با اوردن پروژه بالاتر از حد متوسط می توانند درس را بگذرانند. نمره های کمتر از 8 قابلیت گذراندن درس را ندارند ولی می توانند پروژه را انجام داده و دفاع نمایند تا در نیمسال بعدی نیاز به انجام پروژه نداشته باشند و نمره همین نیمسال برای انها لحاظ شود. نمره ها از بیست است و  بعد از ضرب شدن در عدد 14 بر بیست تقسیم می شود (بارم 14 نمره برگه) و پروژه (6 + 1)هفت نمره دارد که با نم
بانظر لطف وعنایت خداوند باری تعالی وکمکهای خیرین محترم بالاخص مربیان عزیز امروز ۹۸/۱۲/۲۸ سند تک برگی مسکن خریداری شده به نام موسسه قرآنی شیفتگان وحی بدست موسسه رسید این هم تصویری از سند مالکیت موسسه قرآنی شیفتگان وحی
امیدواریم به زودی الباقی قرض ها و اقساط وام های دریافتی نیز توسط خیرین محترم برآورده شود.
آدرس:خیابان امام خمینی«ره» کوچه ۵۰ (جنب اداره کل مالیات ) کوچه شماره۲۳پلاک۲۴ (کیوانفر۲۶)تلفن ۳۶۶۳۸۰۸۶ / ۳۶۶۳۸۵۴۶
امروز نمره امتحان بانک مشخص شد و استاد گفت نمره من که ۸.۴۵ از ده هست بالاترین نمره کلاس شده. خداروشکر واسه نمره خوبم و انشاا... هممون همیشه موفق باشیم. 
امروز خیلییی خسته ام و باید یک مطلب ۲۰۰۰ کلمه ای بنویسم که ترجمه ای و تالیفی به صورت توفیق هست. الان حدود ۸۰۰ کلمه نوشتم. اما با کیک خوشمزه و پفک دارم به خودم امید میدم که بنویسم :) 
تازه یه نمونه تست دیگه و چند تا محتوا هم باید بنویسم. که اونارو گذشتم واسه فردا. 
الانم برم یکم اینستا و بعد ادامه ک
سیستم اکسپرس اینتری کانادا معیارهای متعددی را در نظر می‌گیرد تا نمره‌ی متقاضی را مشخص کند. هر یک از معیارها، نمره خاصی دارد. نمرات اکسپرس اینتری کانادا به دو دسته‌ی نمرات اصلی و نمرات اضافی تقسیم می‌شود. اجازه دهید معیارهای هر دسته به همراه نمره‌ای که برای هر معیار در سیستم اکسپرس اینتری کانادا در نظر گرفته می‌شود را با هم مرور کنیم.لازم به ذکر است که ریز نمراتِ افراد مجرد و متاهل با هم تفاوت دارد، هرچند حداکثر نمرات هر دو گروه مجرد و مت
ثبت موسسه انتفاعی/ غیرانتفاعی
برای ثبت موسسه نیز همانند ثبت شرکت بایستی برخی اصول انجام شود.در ابتدا و قبل از توضیحات درباره نحوه ثبت موسسه,تعریف جامع و کاملی درباره موسسه بیان می کنیم. به طور کلی
موسسات نیز همانند شرکتها قبل از انجام فعالیتهای قانونی بایستی به ثبت برسند با این تفاوت که موسسات بر خلاف شرکتها فعالیت های غیر تجاری انجام می دهند. موسسات به دو دسته کلی تقسیم می شوند و اکثرا برای رسیدن به اهداف غیر تجاری مانند امور علمی ,ادبی 
نشر مقاله در ژورنال های دارای اعتبار تحت عنوان قسمتی از دوری ناپذیر مراحل علم آموزی در مقاطع دانشگاهی به شمار می‌آید . چاپ مقاله‌ها علمی نشان‌ دهنده‌ی علاقه‌ی دانش جو به انجام کار تحقیقاتی و میزان جدیت او در انجام آن می باشد . و در بیشتر دانش کده های مرزوبوم 2 نمره پایان طومار اختصاص به چاپ مقاله از پایان طومار وابستگی میگیرد . دانشجویانی که دارنده مقاله ها علمی میباشند , بخت بالاتری برای اخذ قبول در مقاطع تحصیلی فراتر , مخصوصا در بازه دکتر

با سلام خدمت دانشجویان عزیز.
متاسفانه عملکرد دانشجویان در برگه ضعیف بود. با توجه به پایین بودن نمرات، نمره میان ترم به همه دانشجویان نمره ماکسیمم (بیشینه) 4 داده شد. به این ترتیب خیلی از دانشجویان به مرز گذراندن درس وارد شدند. نمره تمرین را آقای جعفری به من دادند که از دو نمره حساب شد. پایان ترم از 14 نمره بود که به این ترتیب نمرات بالای 6 موفق به گذراندن درس شدند. نمرات پایان ترم که پایین تر از شش هستند، بسیار ضعیف هستند که عملاً باید درس را بیف
امتحان از 7.4 نمره بود و من با خودم میگفتم اگر 5 بگیرم خوبه! (حس خوبی بهش داشتم)
3 تا امتحان دیگه هم داره که از مجموع اونا 9 یا 10 میگیرم و فارما رو با 14 15 پاس میکنم!
بعد از امتحان کلا ناامید شدم (فکر نمیکردم حتی 2 بگیرم!) 
نمره هارو زدن! با استرس وارد سایت شدم دیدم زده 4.81 :| (خب خیلی نزدیک به 5 دیگه) 
+ اضافه میکنم که اگر این سوالارو به خود استاده میدادی نمیتونست 5 بگیره! 
بعد تو کانال پیام گذاشتن که بیشتر از 50 نفر کمتر از نصف نمره رو گرفتن و ظاهرا 1.85 نمره ب
برای شروع یک کار پژوهشی به تهران می روم. قرار است دو ماه آزمایشی با موسسه ای کار کنم. هرچند امیدوارم این همکاری ادامه پیدا کند ولی اگر در این موسسه نمانم، باز هم این دوماه برایم ارزش زیادی دارد. موسسه ای که بعد از سال ها تلاش در حوزه فقرزدایی توانسته هم با ارگان های دولتی و هم مراکز مردم نهاد ارتباط بگیرد و لذا کار پژوهشی در آن می تواند بسیار مثمر ثمر و به اجرایی شدن نتایج نزدیک باشد.
کمی شرایط زندگی مشترکمان سخت خواهد شد.
توکلت  علی الله...
موسسه حقوقی عدالت گستر مشهد
موسسه حقوقی عدالت گستر مشهد با حضور گروهی از بهترین وکلای مشهد و چندین سال سابقه موفقیت آمیز در امور وکالت و پشتیبانی حقوقی، تاکنون با ارائه خدمات حقوقی به تمامی عزیزانی که به دنبال وکیل در مشهد میباشند تواننسته است جزو بهترین موسسات حقوقی در شرق کشور نام گیرد. این موسسه از عزیزان دعوت میکند تا برای دریافت مشاوره رایگان حقوقی با شماره های موسسه تماس برقرار کنند و یا به صورت حضوری به محل موسسه عدالت گستر مشهد مرا
ارزشیابی: حل تمرین (2 نمره)، میان ترم (6 نمره) و پایانی (13 نمره). جمع 21 نمره.
آزمون میان ترم: شنبه ۳۰ فروردین ۹۹ (تا اطلاع ثانوی منتفی است)
حل تمرین سه شنبه ها ساعت ۱۴ تا ۱۶، آقای بهزادی (تا اطلاع ثانوی منتفی است)
مرجع: 
Modern digital and Analog communication systems, by Lathi and Ding, 5th Ed., 2019.
معیارهای خرید یک گوشی موبایل جدید برای هر فرد نسبت به شرایط سنی، کاری و استفاده خود شخص می‌تواند متفاوت باشد. برای برخی، داشتن صفحه نمایش بزرگ با کیفیت بالا اولویت دارد. عده‌ای دیگر خواهان تلفن همراه با شارژدهی بالا هستند. اما عده‌ای نیز هستند که برای خرید، به دنبال موبایل‌هایی با بهترین دوربین گوشی هستند. در این پست، ما موبایل‌ها را از لحاظ کیفیت دوربین بررسی کرده‌ایم تا بتوانیم بهترین دوربین گوشی را انتخاب نماییم.​
معیارهای انتخاب 
به نام خدا
موسسه خیریه شهدای مدافع حرم اهواز با هدف رفع فقر در جامعه و همچنین زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ، در سال ۹۴ تاسیس گردید و با یاری خداوند و همت خیرین توانست است خدمات فراوانی را به خانواده های نیازمند و بی سرپرست ارائه نماید.
گزارش عملکرد موسسه در صفحه تلگرام و اینستاگرم قابل مشاهده است.
ما را دنبال کنید 
https://www.instagram.com/modafe_ahwaz
https://telegram.me/modafe_ahwaz
یکی از بچه های کلاسمون
خیییییلی رو نمره حساسه
اکثرا هم ترمای پیش با اینکه چند برابر من میخوند نمره ش کمتر میشد و قشنگ از حرص می ترکید و چند بار به رومم آورد
ولی این ترم داره جررر میده که نمره هاش بالا شه
دیروز بعده امتحان بهم یه تیکه انداخت
بد موند سر دلم
گفتم تا حالشو نگیرم ول کن نیستم
از دیروز بد قفلی زدم روش
نمره های آنا که اومد خیلی خوب نشده بودم اون از من یه عالمه بهتر شده بود
بعد به یکی از پسرای کلاسمون که با دختره رابطه داره نمره مو یه ذره
موسسه تدریس خصوصی پویا

این موسسه در سال 1370 به همت سرکار خانم تهرانی -آقای مهندس شاهزمانی

و خانم دکتر کیانا شاهزمانی در شهر اصفهان شروع به فعالیت نمود.

هدف اصلی موسسه کمک به دانش آموزان و خانواده های کم بضاعت جهت ارتقاء

سطح علمی ایشان بوده و همواره سعی بر آنست که این دانش آموزان بتوانند با

کمترین هزینه از خدمات آموزشی مطابق با آخرین استانداردها بهره جویند.

کلیه فعالیتها در موسسه تدریس خصوصی پویا بصورت الکترونیکی و مطابق با آخری
موسسه حقوقی کرج
موسسه حقوقی کرج
خیلی موسسات و شرکتها در کرج به ثبت رسیده اند و در آینده هم به ثبت خواهد رسید که همگی آنها موسسه حقوقی کرج نیستند و اجازه این را ندارند در موضوعات حقوقی دخالتی کنند. اما موسسه حقوقی که موضوع فعالیت آن انجام امور حقوقی و وکالت از طریق وکلای دارای پروانه معتبر است معمولا به این شکل عمل میکنند که شما با وکیل پایه یک دادگستری مشاوره و وکالت دارید و موسسه حقوقی کرج هیچگونه دخالتی در امر وکالت ندارد و شما با وکیل پایه
سلام دانش آموزان عزیز :
 دانش آموزان توجه کنند که میتوانند در نظرسنجی کارهای دیگر پایه ها نیز شرکت کنند.هر دانش آموز باید حتما با نام و نام خانوادگی خود در این نظرسنجی شرکت کند(الزامی است).در نهایت میتواند کارهای منتخب را در دیدگاه خود بفرستید.لازم به ذکر است که آنهایی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند به انها نمره تعلق خواهد گرفت و انهایی که در این نظرسنجی شرکت نکرده اند از آنها نمره کسر خواهدشد.
در پایان با توجه به رای های دریافتی بهترین کاره
سلام دانش آموزان عزیز :
 دانش آموزان توجه کنند که میتوانند در نظرسنجی کارهای دیگر پایه ها نیز شرکت کنند.هر دانش آموز باید حتما با نام و نام خانوادگی خود در این نظرسنجی شرکت کند(الزامی است).در نهایت میتواند کارهای منتخب را در دیدگاه خود بفرستید.لازم به ذکر است که آنهایی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند به انها نمره تعلق خواهد گرفت و انهایی که در این نظرسنجی شرکت نکرده اند از آنها نمره کسر نخواهدشد.
در پایان با توجه به رای های دریافتی بهترین کار
امتحانات ترم در ماه مبارک رمضان افتاده بود و چون بنده ترم پیش را خراب کرده بودم باید نمره ای خوب در این ترم میگرفتم پس دست به دامن ایزد منان شدم در این یک ماه تمامی نماز ها اعم از صبح و ظهر و..... را اول اول وقت میخواندم ،به قرآن روی آوردم 
کلا به خدا خیلی نزدیک شدم و این را هم در نظر بگیرید که من تمامی کتاب هایم را به طور کامل جویدم .
آخر سر هم با یک نمره توپ قبول شدم .
علائم سرطان در کودکان
از علائم شایع سرطان درکودکان می توان به تب های پایدار و طلانی مدت که پاسخ به درمان نداشته باشند، کاهش وزن، بی اشتهایی شدید، تعریق، خارش شبانه، اختلال در دید، سردرد اشاره کرد که والدین باید از این علائم اطلاع کافی داشته باشند
  برای حمایت از کودکان سرطانی به کدام موسسه باید اعتماد کرد؟
همانطور که می دانید موسسه محک به عنوان بزرگترین موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان است. حال موسسات زیادی در تمامی استان ها بنا شده
یدالله ازمون مجازی گذاشته:)) فک کنم کم کم کلاسای مجازی تشکیل شه. و خب، خوشحالم ازین بابت:)) به خصوص از اینکه ٤ نمره داره ازمونش اگه بالای ١٤ شه نمره م!:))) همه موضوعای ازمون هم مذهبیه و فک کنم از فردا باید درس طلبگی رو شروع کنم=))) 
"خواستن توانستن است"

موسسه ی همراه نو یک از موفق ترین  موسسه های مشاوره ای با راهکار جدید درسی و انگیزشی همراه همیشگی  دانش اموزانی است  که درصددرسیدن به بالاترین سطح رتبه های کنکورهستند.
تشکیل شده ازمجموعه ای ازمشاوران مجرب وکارکشته ودارای عالی ترین رتبه های کنکورسراسری وهمچنین دارای سابقه ای درخشان درجهت خدمت رسانی آموزشی وتحصیلی می باشد

همکاران ما در این مجموعه بابه کارگیری خدمات،اهداف وبرنامه های جامع ومتنوع وبا نظارت کامل و
ثبت نام طرح جامع (گرفتن مدرک سیکل در ۹ ماه تحصیلی )ثبت نام کلاسهای قرآنی وفرهنگی ترم پاییزروز شنبه ۹۸/۶/۳۰لغایت ۹۸/۷/۴از خواهران گرامی تقاضا میشود جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به دفتر پذیرش  موسسه مراجعه نماییدکانال خبرهای بروز موسسه قرآنی شیفتگان وحی♦️پیام رسان سروشhttps://sapp.ir/shifteganvahy♦️پیام رسان ایتاhttps://eitaa.com/qom_02537233390♦️لینک گروه طرح سفینه النجاتhttps://sapp.ir/joingroup/Lqhjyg7MuBKPQ2Il968F5cxt♦️لینک گروه طرح قربانی گوسفندبرای نیازمندان  (ماهیانه)https://s
باسلام.با توجه به سابقه فعالیت 25 ساله موسسه قرآنی شیفتگان وحی واهداف وچشم انداز این مرکر قرآنی نسبت به گسترش فعالیت‌های قرآنی وفرهنگی ومعارف اسلامی،  باهمکاری کلیه اعضاء  ودلسوزان فرهنگ اسلامی درصدد جنبشی وحدت آفرین  درجهت تامین هزینه خرید مسکن ، به ویژه  در مناطق که از نعمت چنین مؤسساتی بی بهره اند...می باشیم. لذا از کلیه اعضای محترم که  تقاضامندیم ، نهایت سعی خود را در جهت  اطلاع رسانی وتشویق خیرین  به مشارکت درخرید مسکن برای موسسه جه
 ویژه برنامه های  ماه مبارک رمضان موسسه قرآنی شیفتگان وحی
✅ جزء خوانی قرآن کریم
✅ سخنرانی پیرامون آسیب شناسی فضای مجازی،فرصت ها وراهکارها از منظر قرآن کریم
✅ برگزاری مسابقه روزانه
مکان:  موسسه قرآنی شیفتگان وحی
⏰ ساعت10 الی30 /12   
تلفن ۳۷۲۳۳۳۹۰/۹۲
برای ارتباط با ما به کانال موسسه بپیوندید
پیام رسان سروش
https://sapp.ir/shifteganvahy‌‌
پیام رسان ایتا
https://eitaa.com/qom_02537233390
یک مقدار خوشمزه شوم
این که شهید چمران حاضر نشده کراوات ببندد و بخاطر این ۲ نمره از نمره‌اش کم شده و ۱۸ شده را حتماً شنیده‌اید
حالا اگر یک روز من شهید شدم اینطور چطور است که شهید حاضر بود درس را بیافتد ولی از نامحرم جزوه نگیرد؟! :)))
ثبت انواع موسسه  در شهر کرج
موسسه  چیست و چه خدماتی می توانند به مشتریان ارائه دهند در کشور ایران و در اداره ثبت هر شهر یا استان انواع موسسات متفاوتی بسته به نوع فعالیت اشخاص می توان ثبت نمود موضوع فعالیت  تمامی موسسات، غیر تجاری می باشد که این خود تفاوت موسسه با شرکتها را میرساند
در موضوع فعالیت شرکتها میتوان امور مربوط به تجارت و بازرگانی و واردات صادرات را به ثبت رساد بدون نیاز به مجوز خاصی  .ولی در موسسات غیر تجاری اکثر موضوعات فعالیت م
استادها یکی یکی نمره ها رو وارد سایت میکنن و منم که شاااااااد و راااضیییی :))) شاید اگرررر یکی دو تا از استادها وضع تدریس و امتحان بهتری داشتن معدلم حتی 19 هم میشد :))))) 
ایرادی هم به خودم وارد نیست چون میدونم هممممه ی توانم رو گذاشتم دیگه.
ترم خوبی بود. 
امروز وقتی نمره یکی از اون درس سختهام رو دیدم انقدددر خوشحال شدم که ملت میگفتن شبیه بچه هایی هستی که از مدرسه کارنامه شون رو میگیرن! خب اونا نبودن که ببینن من چه سختی ای واسشون کشیدم و حالا این نت
آزمون شفاهی حفظ قرآن و مفاهیم (طرح بشارت 1452) همزمان در سراسر کشور و در مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام برگزار گردید.
در این آزمون حدود 40 نفر شرکت کردند که در حفظ سوره های ناس تا زلزال 5 نفر از شرکت کنندگان نمره بالای 90 تا 100 را کسب کردند.
اسامی نفرات برتر آزمون نوجوانان
1. محمدرضا اسعدی   نمره 100
2. مهدی ذاکرپیشه     نمره 100
3. مصطفی سالاری     نمره 99
4.حمیدرضا اسعدی    نمره 99
5. حسین فرهادپور   نمره 90

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب
ادامه مطلب
تقریبا همه پیام های درخواست نمره رو بدون دیدن پاک میکنم
چون اصلا وقتی دانشجو نمره رو می بینه یعنی نهایی شده و قابل تغییر نیست
منم قبل از ثبت نهایی نهایت ارفاق منطقی ممکن رو لحاظ میکنم
درخواست‌ها هم همگی در حد التماس دعای و خود دانشجو هم می‌دونه حقش اگر کمتر از اون نمره نباشه به هیچ عنوان بیشتر هم نیست 
حالا یکی پیام داده: 
باشه استاد شما مشکل ما رو حل نکنید ولی من ی جور دیگه میشناختمتون 

من برم تو افق محو شم که تصورات بچه مردمو به هم ریختم :د
با سلام
متن هایی که برای ترجمه در امتحان می آید، به ترتیب زیر است:
1) از کتاب درسی، متن های یونیت های زیر:
1: Engineering  -  what's  it  all about?61316 (Task 8)17 (Task 3)23 (Task 2)
2) متن ترجمه شده در کلاس برای پروژه EDI

با درنظر گرفتن 4 نمره برای ارائه ها و 6 نمره برای تمرین های کلاسی، ریزنمرات درس را می توانید در این آدرس ببینید.
امتحان پایان ترم به صورت ترجمه خواهد بود و 10 نمره خواهد داشت. همچنین از تعیین نوع کلمات و نقش آن ها در جمله نیز یک سوال خواهد آمد.

1- کلاسهای آنلاین موسسه ماهان (زبان عمومی)
قطعا بهترین موسسه از نظر ما در زمینه آموزش غیرحضوری زبان عمومی (از پایه یا از سطح متوسط) همین موسسه ماهان است. به طور کاملا تخصصی در زمینه آموزش مجازی زبان انگلیسی کار می کند و کلاسهای این موسسه نیاز به هیچ کتاب یا حضور در موسسه نمی باشد. هزینه کلاس ها عالی ست هر چند اساتید بهترین نیستند ولی نسبت به هزینه ای که می کنید کاملا قابل قبول است.
این موسسه تازه کار است ولی کاملا باکیفیت آموزش می دهد
هزینه کلاس
کاربران محترم مدارسی که بنا به گزارش « نقص پودمان » ، دارای نقص پودمان در سنوات دی ماه 98 - 97 و قبل از آن هستند و تاکنون نتوانسته اند مشکل خود را رفع نمایند ، می توانند در بخش عملیات متوسطه دوم امین با استفاده از گزینه « درج نمره پودمان » این مشکل را رفع نمایند . 
آزمون مازهای پورتئوس
آزمون مازهای پورتئوس، در قالب فایل Word، شامل مازهای سه تا 14 سالگی، همراه با راهنمای نحوه نمره دهی و تفسیر، روایی و پایایی. آزماینده در جریان آزمایش باید ستونها p وf را پرکند. با توجه به علامت(*) درستونهای p و f برگ نمره گذاری درستون نمره دور نمره مربوطه دایره می کشد. مجموع نمره های آزمودنی ...
پس ازآن از اشاعه اندروید ۱۰ روی گوشی گلکسی اس ۹، سامسونگ مشغول آزمایش این سیستم عامل روی گلکسی نوت ۹، پرچم دار سال ۲۰۱۸ خود است. انتظار می رود آخرین نسخه ی اندروید با رابط کاربری One UI 2.0 به میدان نمایش شود.البته هنوز مشخص حلق سامسونگ چه زمانی نسخه ی بتای اندروید ۱۰ را بخاطر کاربران گلکسی نوت ۹ منتشر می کند. ناگفته نماند این همدستی ابتدای هفته اطلاع دادن کرد نسخه ی بتای این نرم افزار برای سری گلکسی اس ۱۰ به زودی درون کره جنوبی منتشر خواهد شد.بیش
با سلام
نمرات شما تا به امروز بدون در نظر گرفتن نمره امتحان پایانی محاسبه گردیده است.
برای مشاهده ی ریز نمرات می توانید فایل های زیر را دانلود کنید.
توجه فرمایید که در صورت بهتر شدن نمره ی امتحان پایانی امکان تجدید نظر در نمرات وجود دارد.
برای هریک از افراد بدترین نمره کوییز نیز حذف شده است. ( به هر کوییز یک نمره تعلق گرفته است. )
نمره ی حضور غیاب کلاس استاد و کلاس حل تمرین و نمرات مثبت حل تمرین نیز لحاظ شده است.

دانلود نمرات حل تمرین ( کلیک کنید
با توجه به امضای تفاهم نامه فی مابین موسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین میبد و دانشگاه میبد و به پیشنهاد ریاست نهاد رهبری دانشگاه حجت الاسلام مروتی کلاسهای حفظ قران ویژه دانشجویان دختر با حضور اساتید حفظ و تدبر قرآن کریم موسسه فرهنگی هنری قرآنی ثقلین میبد ، خانم تقی زاده و خانم دهقانی شروع شده است.
ادامه مطلب
با سلامبه اطلاع میرسانیم با نظر لطف و عنایت خداوند باری تعالی موسسه قرآنی شیفتگان وحی در ایام کرونا به فعالیت ذیل  اشتغال داشته است:
۱) راه اندازی کانال خانواده موفق با بهره مندی از اساتید خانواده و روانشناسان مجرب است،با هدف ایجاد آرامش به خانواده ها و رفع استرس و نگرانی از آنان
۳) افتتاح  مرکز خیریه امام کاظم «علیه السلام» وابسته به موسسه قرآنی شیفتگان وحی که با جذب بانیان و خیرین و شناسایی نیازمندان و ایتام ؛اجرای طرح قربانی ماهیانه و ت
مطابق آخرین بخشنامه های آموزشی دانشگاه پیام نور از سال تحصیلی 97-1396 نمره میان ترم (یا کار کلاسی) 8 نمره و آزمون پایان ترم 12 نمره بوده، و قانون منحصر به فرد ضریب ده  ششم در پیام نور به صورت زیر می باشد:
قانون ده ششم:
در مورد سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور موارد زیر به اطلاع دانشجویان جدید می رسد:
1- نمره نهایی دانشجو در هر درس نظری شامل 8 نمره میان ترم و 12 نمره پایان ترم است که مجموع آن 20 نمره می شود.
2- هشت نمره میان ترم
به طور کامل در اختیار استاد است
باسلام.
با توجه به اهداف موسسه قرآنی شیفتگان وحی نسبت به گسترش فعالیت‌های قرآنی وفرهنگی ومعارف اسلامی، ، باهمکاری شما خیرین محترم  ودلسوزان فرهنگ اسلامی درصدد جنبشی وحدت آفرین  درجهت خرید مسکن وتامین هزینه آن، به ویژه  در دیگر مناطق که از نعمت چنین مؤسساتی بی بهره اند...می باشیم. 
دراین راستا به کمک خیرین محترم و اقوال داده شده، ان شاءالله 
تا یکی، دوماه آینده حدودا  100میلیون تومان دراختیار خواهیم داشت،
پس ازشوری و بحث وبررسی همه جانبه ی
دو هفته پیش استادمون سر کلاس برگشت گفت یه سوال میدم هر کس حل کنه هر نمره ای بخواد بهش میدم.یعنی اگه بگه نمره پایان ترمم رو بیست بده بهش میدم ولی اگه نتونه حل کنه بیست بگیره بهش ده میدم.
یکی از بچه ها گفت استاد بگید سوال چیه تا ما بگیم میایم یا نه
استاد هم گفت عه نه بابا
بقیه بچه ها شروع کردن بگن ایمان تو برو ایمان تو برو
ایمان هم معلوم بود ترس داره ولی بلند شد بره
استاد برگشت گفت چه نمره ای میخوای
گفت:بیست
استاد هم گفت پس حل نکنی بهت ده میدم
پشیمون
نوع خاصی از ثبت شخصیت حقوقی در قانون تجارت ایران وجود دارد که شرکت نسبت و اهداف تجاری را دنبال نمی کند ، این نوع شخصیت حقوقی به نام موسسات غیرتجاری در قانون تجارت تعریف می شود . موسسه غیرتجاری ماهیت تجاری ندارند و فعالیت تجاری انجام نمی دهند ، این بدین معناست که فعالیت های تجاری از قبیل خرید و فروش – واردات و صادرات – تولید و امور بازرگانی در موسسه غیرتجاری در موضوع فعالیت نمی توان ذکر نمود و صرفا جهت ارائه خدمات در زمینه های مختلف قابل ثبت
امتحان این درس در روز دوشنبه مورخ 1398/10/02 راس ساعت 16:30 در سایت شماره 3 موسسه برگزار می گردد.
1- امتحان به صورت عملی بوده و شامل 6 نمره از 20 نمره می باشد.
2- امتحان به صورت پیاده سازی یک سناریو ساده (شامل HTML یا CSS یا Database و یا ترکیبی از هر 3) در یک مدت محدود می باشد.
3- مابقی نمره متشکل از 6 نمره پروژه درسی، 6 نمره تمرین های کلاسی و 2 نمره مشارکت کلاسی می باشد.
4- حضور کلیه دانشجویان در ساعت مقرر الزامی می باشد.
5- عدم حضور دانشجو در زمان مقرر به منزله نمره صفر
  با سپرده‌گذاری در موسسه ملل علاوه بر سود 20 درصدی کارت اعتباری بگیرید.
اگر سپرده‌گذاری در بانک‌ها و مؤسسات مالی را برای سرمایه‌گذاری در نظر دارید، سپرده یک‌ساله موسسه ملل می‌تواند یک تیر و دو نشان برای شما باشد!
ادامه مطلب
موسسه حمل و نقل و باربری تهران 
حمل بار و اثاثیه منزل در سراسر تهران توسط کادری مجرب و حرفه ای
باربری و اتوبار تهران
موسسه حمل و نقل
باربری های تهران
اتوبار

موسسه حمل بار و اثاثیه منزل تهران ارائه خدمات اسباب کشی بصورت شبانه روزی و هفت روز هفته

هدایت تحصیلی در این روزها خانواده‌ها، دانش‌آموزان، اولیا مدارس و مشاورین را درگیر کرده است.
برای ورد به هر رشته در متوسطه دوره دوم نیاز است حداقل نمراتی کسب شود. در صورتی که دانش‌آموزان در دروس تخصصی که ملاک ورود به هر رشته است، در سه پایه هفتم، هشتم و نهم (هفتم و هشتم با ضریب ۱ و نهم با ضریب ۳) حداقل نمره را دریافت نکنند. دانش آموزان برای ورود به هر کدام از شاخه های نظری و فنی و حرفه ای نیازمند کسب حداقل نمرات دروس تخصصی پایانی نوبت دوم (نمره
با سلام و احترام
به اطلاع دانشجویان محترم می رساند نمرات درس سیستم عامل 2  در سامانه آموزش دانشگاه بارگذاری شده است، جهت اطلاع از نمره آزمون به پروفایل آموزشی خود مراجعه نمایید.
توجه:
1- دانشجویان می توانند هر گونه اعتراض نسبت به نمره خود را تا روز پنجشنبه مورخ (1398/10/19) ساعت 24:00 با ذکر مشخصات کامل خود و دلیل اعتراض  و عنوان اعتراض به نمره- نام و نام خانوادگی دانشجو  به آدرس ایمیل کلاس ارسال نمایند.
2- نمرات در نهایت ارفاق محاسبه شده اند و در صو
امروز نمره ی تافل م اومد. تا نمره م نمیومد دست و دلم نمی رفت پست بذارم....
خب... راستش مینیمم دانشگاه ها رو پاس میکنه و همین برام کافی بود
راستش تقریبا باورم نمیشه که پروژه ی تافل تموم شده باشه؛ یا حداقل فعلا تموم شده مگر اینکه جایی ازم نمره ی بالاتر بخوان که همچین چیزی بعیده وقتی خودشون مینیمم رو تعیین کردن.
آقای محترم میگه باید به خودت افتخار کنی که دست تنها اونم برای اولین بار همچین نمره ای آوردی،
خواهرم میگه باعث افتخار مایی!!
داداشم میگه بهت
نظرات مشتریان محترم گلوبال کادرو درباره ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه

هر دو عزیز که تشریف آوردن به ترکیه هر دو ایرانی بودند که همسرشون در اتریش اقامت داشتند.

ما از طریق وب سایت موسسه گلوبال کادرو با این شرکت آشنا شدیم و بعد از تحقیق درباره این شرکت و بررسی نظرات دیگر مشتریان و البته از همه مهمتر سوال و جوابهایی که از مشاورین موسسه پرسیدیم و متوجه شدیم که به قول معروف با یک شرکت کار بلد طرف هستیم. که البته یکی از شرکت های با سابقه در این ز
برگزاری دوره های فشرده آنلاین آمادگی آزمون زبان دکتری دانشگاه آزاد EPT 

دوره های آنلاین 10 جلسه ای برای گرفتن نمره مطلوب در آزمون EPT 
برگزاری دوره های با کیفیت و منسجم ماهیانه آنلاین ای پی تی توسط گروه آموزشی استاد مهدی شهبازی 

مدرس دوره: استاد مهدی شهبازی 
سوابق مدرس:  
مدرس  دانشگاه علوم‌ پزشکی تهران
موسس گروه آموزش آیلتس شهبازیمدیر آموزش موسسه البرز کرج
مدرس، اگزمینر و مشاور آیلتس خانه آیلتس آفرینش تهران
مدرس، اگزمینر و منتور آی
باسلام.
با توجه به اهداف موسسه قرآنی شیفتگان وحی نسبت به گسترش فعالیت‌های قرآنی وفرهنگی ومعارف اسلامی، ، باهمکاری شما خیرین محترم  ودلسوزان فرهنگ اسلامی درصدد جنبشی وحدت آفرین  درجهت خرید مسکن وتامین هزینه آن، به ویژه  در دیگر مناطق که از نعمت چنین مؤسساتی بی بهره اند...می باشیم. 

دراین راستا به کمک خیرین محترم و اقوال داده شده، ان شاءالله 
تا یکی، دوماه آینده حدودا  100میلیون تومان دراختیار خواهیم داشت،
پس ازشوری و بحث وبررسی همه جانبه
این نمرات، نمرات خام برگه است. هر کس به نمره خود اعتراض دارد می تواند با ایمیل درخواست اوردن برگه خود را داشته باشد تا   در روز 5 بهمن ساعت 9 دفاع درس پایگاه داده ها برایش اورده شود. نمرات از هشت تا ده ، در صورت تحویل پروژه بالاتر از متوسط درس را خواهند گذراند و نمره های زیر هشت باید درس را تجدید نمایند.

نمرات بر روی نمودار رفته و به همه به طور مساوی ارفاق خواهد شد به همین علت هر گونه درخواست نمره و ارفاق به صورت فوری باعث کم شدن دو نمره از نمره
خب اول از همه بگم دمشون گرم به خاطر پخش لیسنینگ که به جز اولیش که نفهمیدم چی گفت ۱۱ نمره از ۱۴ نمره قبولی رو به همه مون دادن
دوم بگم از همه امتحانا سخت تر بود انصافا :/
سوم هم میرسیم به معلما:
اول از همه که بگم لعنت بهت افتخاری با اون گندی که تو زبانمون زدی و کل اون ۳ سال از بدنت بیاد بیرون
سال دهم معلمم یه چشم بادومی بود نمیدونم نمیدونم اسمشو
پارسال آقای مشایخی بود
و امسال هم آقای فرید :)
از این دو تای آخر ممنونم ولی از اولیه نمیگذرم :/
من ترم آخر نو
یادش به خیر
اخوی بزرگ مهدی می‌گفت: یادش به خیر من روی مهدی تمرین پدر بودن می‌کردم، یه روز مهدی کارنامه اش را آورد، برخلاف همیشه نمره هاش خیلی خوب نبود، روش نشد بده به بابا ولی سرش را انداخته بود پایین و آورد توی زیرزمین پیش من، نگاهی کردم و با تعجب گفتم مال خودته؟!! گفت آره، می‌خواست بشینه که بهش گفتم: نَشین، با این نمره میخواهی روی زمین هم بنشینی.
اون هم ایستاد و زیر چشمی نگاهم کرد، میخواستم مثل ناظم ها بگم؛ یه پاتم بالا ولی دلم نیومد آخه خیل
با سلام و احترام
ضمن آرزوی موفقیت برای تمام دانشجویان محترم در امتحانات نیمسال اول 98-99 به اطلاع میرساند نمرات آزمون نهایی درس طراحی صفحات وب در سامانه آموزش دانشگاه بارگذاری شده است، جهت اطلاع از نمره آزمون به پروفایل آموزشی خود مراجعه نمایید.
توجه:
1- دانشجویان می توانند هر گونه اعتراض نسبت به نمره خود را تا روز پنجشنبه مورخ (1398/10/12) ساعت 24:00 با ذکر مشخصات کامل خود و دلیل اعتراض  و عنوان اعتراض به نمره- نام و نام خانوادگی دانشجو  به آدرس ایم
مدنی ۴ بد ترین نمره ای بود که تو عمرم گرفتم .
۱۲ ...
اون هم امتحانی که تمام جوابها رو بعد از امتحان با خود استاد چک کردم ...
ممنون ...
Whats yours will find you.
این البته که نقل قول امام علی ع ه .
نمیدونم قراره چی بشه اما خدا خودت دیدی برای این امتحان چقدر ...خوندم !خدا اگه حقمه بیشتر باشه نمره ام ...چرا این طوری ؟من که ...هیچی !
فقط سخت میگیرد جهان انگار واااقعا بر مردمان سخت کوش ...دروووود به روووح پدددر ت حافظ!
فقط آبروم جلو خانواده ام رفت و اونا فک میکنن من درس نخون
یکی از نمره های ترم قبلم توسط استاد تایید نشده بود و بخاطر قانون پیش نیازی، در زمان انتخاب واحد نمیتونستم واحد های بعدش رو بردارم. حالا بعد از حرص خوردن های زیاد، 20 واحد تخصصی برداشتم که فقط دو واحدش آزمایشگاه و کارگاهه. در مجموع برای ترم بعد 9 تا درس دارم و از همه بیشتر، برای کلاس سیستم دیحیتال و میدان و امواج ذوق دارم^_^ البته اصلا بین دو ترم استراحت نداشتم و هفته بعد باید برم دانشگاه.خسته اممم.پ.ن: یکی از دوستام که اونم 20 واحد تخصصی برداشته ه
اشک هایی که بعد از هر شکست می ریزیم همان عرق هایی است که برای پیروزی نریختیم!!!
ایم جمله در وب فارسی منسوب به هیتلر هست، هر چند که من توی سایت های خارجی چنین چیزی ندیدم و احتمالا این جمله رو هیتلر نگفته. اما به هر حال جمله درستی هست و هر کی برای اولین بار این جمله رو گفته واقعا باید تحسین کرد.
موقع های پایان ترم وقتی برخی دانشجوها خیلی ملتمسانه درخواست نمره میکنن، زیاد یاد این جمله میفتم.
ھدایت تحصیلیم اومد!
الویتام ھمش الف بود جز تجربی ک ج بود:/
جالبش اینجاس ک،،،،
1*
نمره علومم19بود ریاضی18   بعد تجربیمو الویت آخر  زدن=/////
نمره معلما و مشاورا و خودمو والدینمم تجربی بود
آزمونامم علومو از 100 شدم91و خورده
ریاضیو85و خورده
آقا بى انصافیھ بخدا 
اصلا ب الویت2 ھم راضیم
آخھ جیم چچچچچچچرررررررررا؟!
اصلا من انقد خوشبختم ک خوشبخت ، خوشبخت نیست
:/
آقاى وزیر انقد پارتى بازى نکن لطفا
اھ
ثبت نام طرح جامع (گرفتن مدرک سیکل در ۹ ماه تحصیلی )ثبت نام کلاسهای قرآنی وفرهنگی ترم پاییزروز شنبه ۹۸/۶/۳۰لغایت ۹۸/۷/۴از خواهران گرامی تقاضا میشود جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به دفتر پذیرش  موسسه مراجعه نماییدکانال خبرهای بروز موسسه قرآنی شیفتگان وحی♦️پیام رسان سروشhttps://sapp.ir/shifteganvahy♦️پیام رسان ایتاhttps://eitaa.com/qom_02537233390♦️لینک گروه طرح سفینه النجاتhttps://sapp.ir/joingroup/Lqhjyg7MuBKPQ2Il968F5cxt♦️لینک گروه طرح قربانی گوسفندبرای نیازمندان  (ماهیانه)https://s
تقریبا همه دانش آموزان نسبت به قضاوت و ارزشیابی معلم، حساس هستند و وقتی نمره فعالیت درسی را دریافت می کنند، نسبت به آن واکنش روانی نشان می دهند. این واکنش زمانی شدیدتر می شود که دانش آموز با نمره پایین تر از سطح انتظار رو به رو شود در این هنگام معمولا بار عاطفی نمره پائین یا دست کم پائین تر از سطح انتظار، بسیار سنگین است. این مسئله نه تنها دامنگیر دانش آموزان در سنین پائین است بلکه حتی دانشجویان در مقاطع تحصیلات عالی را نیز تحت تاثیر قرار می د
این موسسه دارای 30 سال تجربه در زمینه تامین و تولید مواد شیمیایی مختلف در داخل و خارج از کشور است. حلال ها ، رنگ و رزین ، مواد شیمیایی صنعتی ، کود شیمیایی ، مواد صنایع غذایی ، مواد تصفیه آب و .... نمونه هایی از محصولات این شرکت هستند. در ادامه به معرفی برخی از این مواد می پردازیم :
ادامه مطلب
آغاز ثبت نام کلاس های جبرانی و واحد های ماده در تابستان 98

توضیحات :
کسانی که در امتحانات خرداد ماه دروس مردودی دارند می توانند با مراجعه به مدرسه و انتخاب واحد دروس خود با حداکثر 35 واحد بصورت 10 واحد حضوری و 25 واحد غیر حضوری اقدام نمایند.
لازم بذکر است واحد های حضوری شامل نمره مستمری نیز خواهد بود و در نتیجه ی نمرات نقش بسزایی خواهد داشت(در واحد های غیر حضوری نمره مستمری وجود ندارد و هر آنچه در نمره  پایانی اخذ شود ثبت خواهد شد )

لازم بذکر است

بخاطر اینکه دانش آموزان عزیز از فشردگی هر هفته امتحانات خسته شده اند . اینهفته که منتهی به 29 فروردین بود امتحان سیستم را برگزار نمیکنم. و با یکهفته تاخیر در 4 و 5 اردیبهشت برگزار میشود چون امتحان مشکل است و مطالعه زیادی لازم دارد و نتایج آن سیستمی است و هیچ دخل و تصرفی از طرف هیچکس صورت نمیگیرد خوب مطالعه کنید نمره شما در این ازمون دست کم نصف نمره مستمر دوم شما است. خوب توجه کنید که سوالات شامل لغت و گرامر میباشد
برای این هفته فقط آزمون داریم.
قرآن پژوهان عزیز 
فقط ۲روز دیگر تا پایان ثبت نام✍ کلاسهای آموزشی موسسه‌ قرآنی شیفتگان وحی فرصت  باقیست  لیست کلاسهای ترم زمستان موسسه تربیت معلم تخصصی روخوانی قرآن کریم تربیت معلم تخصصی مفاهیم قرآن کریم آموزش حفظ قرآن کریم آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم آموزش تجوید قرآنآموزش احکام و عقاید  ، مداحی آموزش مصحف و تدبر در  قرآن کریم آموزش راهکارهای خانواده با نشاط آموزش امر به معروف و نهی از منکر آموزش خوشنویسیآموزش زبان انگلیس
۱- این پروژه اختیاری است.  مهلت تحویل پروژه ۹۸/۱/۲۴ خواهد بود.
۲- حداقل نمره این پروژه ۲ نمره و حداکثری برای آن وجود ندارد.
۳-انجام این پروژه برای دانشجویان این درس مفید بوده و با کمی پشتکار میتوان وارد فضای طراحی آنتن شد.
۴- مراحل انجام این پروژه به شرح زیر است:
-مشاهده فیلم موجود در این لینک
-نصب نرم افزار CST (از این لینک ها میتوانید استفاده کنید: لینک۱-  لینک۲ و یا سایر نسخه های کم حجم)
- شبیه سازی مجدد آنتن patch مطابق با فیلم
۵- دانشجو برای کسب حداق
با سلام واحترام خدمت شما عزیزان 
در عید ولایت امیر المومنین  علی علیه السلام چشم انتظار قدوم سبز شما بزرگواران عزیز به همراه خانواده گرامیتان هستیم تا با تشریف فرمایی  خود موجبات شادی دل حضرت ولیعصر علیه السلام را فراهم آورید .
 ویژه برنامه ها یشب وروز عید غدیر :
-برقراری ایستگاه جنب میدان پلیس (سرکوچه موسسه )
-اعطای 20/000 تومان به 110نفر که اسمشان مزین به نام مبارک (علی)بدون قرعه (110نفری که اول ثبت نام کنند )
-توزیع بادکنک به کودکان 
-پذیرایی
-مرا
انجام پایان نامه در موسسه نیک مشاور  

ارائه با کیفیت ترین خدمات مشاوره و آموزش انجام پایان نامهموسسه نیک مشاور طی سالها تلاش توانسته مجموعه ای از مجرب ترین فارغ التحصیلان رشته های مختلف که از دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی مدرک تحصیلی خود را اخذ کرده اند رو دور هم گرد آورد و به جرات می توان گفت یکی از کاملترین کادرهای آموزش و پژوهشی در بین تمامی موسسات مشاوره و آموزش انجام پایان نامه و مقاله در اختیار موسسه نیک مشاور می باشد. موسسه نیک مش

ارائه با کیفیت ترین خدمات مشاوره و آموزش انجام پایان نامهموسسه نیک مشاور طی سالها تلاش توانسته مجموعه ای از مجرب ترین فارغ التحصیلان رشته های مختلف که از دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی مدرک تحصیلی خود را اخذ کرده اند رو دور هم گرد آورد و به جرات می توان گفت یکی از کاملترین کادرهای آموزش و پژوهشی در بین تمامی موسسات مشاوره و آموزش انجام پایان نامه و مقاله در اختیار موسسه نیک مشاور می باشد. موسسه نیک مش

انتخاب رشته دستیاری پزشکی آغاز شد/ امکان انتخاب ۱۰۰ رشته محل
 ، دفترچه انتخاب رشته چهل و ششمین دوره آزمون دستیاری پزشکی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شده است و داوطلبان از امروز ۱۸ فروردین تا ۲۲ فروردین ۹۸ می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.  
کارنامه علمی شرکت کنندگان در آزمون چهل و ششمین دوره پذیرش دستیار رشته‌های تخصصی بالینی پزشکی سال تحصیلی ٩٩-١٣٩٨ حاوی مواردی از جمله اطلاعات ورودی توسط داوطلب و نمرات و رتبه هر فرد است. 
بسم الله الرحمن الرحیمسال ۱۳۹۵بود سال حفظ یکساله ما.من خیلی به وسیله ساختن علاقه داشتم. توی موسسه قبلی یک حوض بزرگ بود. من با اون حوض انس داشتم یک روز یک ماشین کوچک درست کردم که با سه تا باتری نیم قلم کار میکرد و خیلی تند میرفت . اون رو آوردم موسسه و روشنش کردم و
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها